Laenutingimused

Kõikide laenutoodete tingimused sõltuvad konkreetsest pakkumisest. Parimad laenutingimused on eripakkumistele, mida väljastavad tuntud laenuandjad, kes on valmis klientide nimel pingutama. Eripakkumistele kehtivad soodustused, mida tavatingimustes võetud laenud saada ei võimalda.

Laenude võrdlus
Laenude võrdlus on hea abimees laenupakkumiste otsinguil. Toome teieni erinevad laenudega tegelevad ettevõtted Eesti turult ja võrdleme nende laene ja laenudega seotud tooteid, tingimusi, kasutusmugavust ja teisi olulisi faktoreid.

Laenutingimuste võrdlus
Kõige laiemalt levinud laenud on raha laenud. Raha laenamine on populaarne, sest rahata on raske elada ning krõbisevat pole kunagi piiasvalt, kui seda reaalselt vaja on. Kui vajad raha Eestis, aitavad laenuandjad sobiva laenu valida, mille abil saad hakata oma unistusi ellu viima. Raha ootab sind siin!

Väikelaen pulmadeks

Laenu põhiosa on summa, mille peale laenu võeti ning mis tuleb koos intressidega tagasi maksta. Laenu tagasimaksmisel on oluline teada, kas tagasimaksetega tasute ka järk järgult laenu põhiosa eest või maksate esialgu ainult intresse ning põhiosa tagasimaksmisega alustate hiljem.

Laenu peidetud kulud on kulutused, mis käivad laenuga kaasas, kuid võivad jääda esmapilgul nähtamatuks. Peidetud kulude hilise avastamise vältimiseks tutvu tähelepanelikult laenulepingu tingimustega ning laenupakkuja hinnakirjaga, et saada teada laenu tõeline maksumus ja kõik potentsiaalsed kulutused. Laena ilma peidetud kuludeta!

Laenude intressid algavad täiesti nullist. Tegemist on küll eripakkumistega, kuid mis sellest, laenu võite saada 0% intressiga. Keskmine intressimäär eraisikute laenudelt algab 10% ringist ning pakkumiste mediaanintress võib olla kuskil 15-20% aastas.

Laen palgapäevani
Üks kuulsamaid laenu võtmise vorme on laenamine järgmise palgapäevani. Kiirlaen on tüüpiline valik inimestele, kes ei tule kuu lõpus rahadega toime ning vajavad väikest rahasüsti, et järgmise palgapäevani vastu pidada. Palgapäeval maksavad laenu tagasi ning planeerivad tulevikus oma rahaasju paremini. Laen palgapäevani on abivahend kiiret reageeringut vajavatele finantsprobleemidele.